Nasi lektorzy łączą doświadczenie zawodowe z ogromną radością i pasją, jaką jest dla nich wykonywana praca
Od roku 2008 zaufało nam już 550 osób!
Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania
Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, uczymy tylko w małych grupach lub indywidualnie
Uczymy ciekawie i efektywnie, dopasowując się do potrzeb i wymagań edukacyjnych każdego ucznia

ZAJĘCIA:


 Zajęcia, zarówno indywidualne, jak i grupowe, mogą rozpocząć się w każdej chwili, nawet w środku semestru, trwają zazwyczaj do konca roku szkolnego, a w okresie wakacyjnym odbywają się zgodnie z preferencjami uczestników kursu.

Oprócz tradycyjnych kompleksowych kursów językowych, prowadzimy też kursy dla firm, biznesowe i specjalistyczne. Zajęcia przygotowujące do egzaminów (maturalny, gimnazjalny i po 8 klasie) prowadzone są przez licencjonowanego egzaminatora. Prowadzimy też klasyczne korepetycje dla potrzeb szkolnych, jak i konwersacje z native'ami języka angielskiego i hiszpańskiego.

Podczas lekcji korzystamy z podręcznika bazowego, poszerzając zakres materiału o elementy dostosowane do potrzeb i wymagań kursantów.

Kursy prowadzą lektorzy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka obcego oraz Native Speakerzy języka angielskiego i hiszpańskiego. Na życzenie kursantów łączymy zajęcia prowadzone przez polskiego lektora z konwersacjami z nativem, które odbywają się - w zależności od Państwa potrzeb, preferencji i stopnia zaawansowania - raz w tygodniu, miesiącu lub semestrze.

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godz 8.00 do 20.00 i trwają 45, 60 lub 90 minut, w zależności od stopnia intensywności nauki. Płatności za kurs dokonywane są gotówką lub przelewem raz w miesiącu lub po każdych zajęciach.

Zawsze w okresie ferii świątecznych prowadzimy bezpłatne warsztaty poświęcone zwyczajom świątecznym w krajach anglojęzycznych, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszyscy, którzy biorą w nich udział, mają nie tylko okazję dodatkowo poćwiczyć język obcy (i to zazwyczaj w konwersacjach z native'ami), ale i wzbogacić swoją wiedzę o krajach, w których posługuje się uczonym językiem, jak i świetnie się bawić przy herbacie i ciasteczkach.  A w czasie długich weekendów organizujemy rodzinne wieczory z grami planszowymi, na przykład Scrabble czy Monopoly, w różnych językach. Nasi uczniowie mogą uczestniczyć w grach z podziałem na grupy wiekowe, ale są też rozgrywki typowo rodzinne, gdzie dzieci razem z rodzicami ćwiczą język obcy, świetnie się przy tym bawiąc.

Szkoła ANJA wyposażona jest w najlepszy sprzęt i materiały dydaktyczne mające wspomóc proces edukacji. W każdej sali znajduje się projektor wraz z tablicą interaktywną. Posiadamy też szeroki wybór książek, multimediów i gadżetów służących do nauki języków, do korzystania na miejscu, wypożyczenia lub kupienia.

Oferujemy także zajęcia dla najmłodszych, odbywające się w specjalnej, przygotowanej z myślą o dzieciach sali.

Pomagamy pokonać bariery, każdego ucznia traktujemy indywidualnie rozwijając jego predyspozycje językowe.

Zajęcia prowadzą:

Język angielski - Kasia Kopiec, Agnieszka Gabryliszyn, Justyna Grabowska-Pieniążek, Janusz Duszenko (wtorki i czwartki) oraz Native Speaker- Bradley Howe (USA)

Język hiszpański - Jesus Capote (Kuba)

Język niemiecki - Maria Schab

Język francuski i rosyjski - Ewa Skoruch

Język włoski i polski dla obcokrajowców - Dorota Rajtar

Język japoński - Iza Jagodzińska

 

Zajęcia odbywają się codziennie

od poniedziałku do piątku

od godz. 8.00 do 20.00

:-)