Nasi lektorzy łączą doświadczenie zawodowe z ogromną radością i pasją, jaką jest dla nich wykonywana praca
Od roku 2008 zaufało nam już 550 osób!
Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania
Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, uczymy tylko w małych grupach lub indywidualnie
Uczymy ciekawie i efektywnie, dopasowując się do potrzeb i wymagań edukacyjnych każdego ucznia

 

Kasia Kopiec                              

 Ukończyłam Filologię Angielską na Uniwersytecie Wrocławskim, kierunek pedagogiczny, a potem jeszcze studia podyplomowe Marketing i Zarządzanie na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Uczę już od 20 lat, w tym najdłużej we wrocławskim liceum, gdzie uzyskałam stopień nauczyciela dyplomowanego oraz tytuły egzaminatora maturalnego i gimnazjalnego. Uczyłam też w szkole podstawowej i różnych szkołach językowych, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Od 2008 roku prowadzę szkołę językową ANJA, przez pierwszy rok uczyłam sama, a od siedmiu lat udaje mi się powiększać szkołę o grono moich współpracowników, świetnych lektorów i wspaniałych  ludzi, dla których zawód jest też pasją. Dzięki temu z powodzeniem łączymy to, co kochamy robić z pracą, o czym świadczyć może wciąż zwiększająca się ilość naszych uczniów :-)

 Agnieszka Gabryliszyn

 Uczy w naszej szkole prawie od samego początku, wulkan energii i pomysłów. Wszystkie dzieci uwielbiają zajęcia i świąteczne warsztaty prowadzone przez Panią Agnieszkę, bo są one naprawdę świetne :-) A uczniowie, którzy pod jej skrzydłami przygotowują się do egzaminów (szóstoklasisty, gimnazjalnego, maturalnego), świetnie je zdają! Może to też dzięki bardzo dobremu kontaktowi Agnieszki z dziećmi (już od czwartego roku życia) i ich rodzicami. Co więcej, Pani Agnieszka potrafi dotrzeć do nawet najbardziej nieśmiałych uczniów, sprawiając, że rozgadują się na zajęciach (oczywiście po angielsku!).

 Justyna Grabowska-Pieniążek

 Bardzo energiczna i wymagająca, ale i z dużym poczuciem humoru, świetnie dopasowuje program nauczania do wszelkich potrzeb edukacyjnych jej uczniów – dzieci (również tych z dysleksją), młodzieży (w tym wszystkich przygotowujących się do wszelkiego rodzaju egzaminów) i dorosłych (często uczących się języka specjalistycznego). Aż miło popatrzeć na uśmiechnięte buzie osób, zarówno młodszych, jak i tych starszych, wchodzących na zajęcia, i jeszcze bardziej radosne z nich wychodzących:-) Świetny fachowiec, jak mówią dorośli uczniowie Justyny. Widać, że nie jest to tylko zawód, ale i prawdziwa pasja!

Jose Huaman

Z pochodzenia Peruwiańczyk, od najmłodszych lat mieszkał w Stanach Zjednoczonych, które porzucił dla swojej żony i przeniósł się w okolicę Świdnicy. Świetny nauczyciel, niezwykle otwarty, wesoły i ciepły, kocha uczyć, i tym samym odwdzięczają się mu jego  uczniowie, w szczególności uczennice ;-)

Językowy pasjonata, oprócz hiszpańskiego i angielskiego, świetnie zna polski, francuski, włoski, a w planach ma jeszcze niejeden język do opanowania. W ANJA uczy od 8 lat angielskiego i hiszpańskiego, wcześniej poduczał przyjaciół w Stanach korzystając z rodzinnych doświadczeń - oboje rodzice to nauczyciele (wszyscy uczniowie Jose potwierdzą, że ma to we krwi :-)) Jeśli zawitają Państwo do naszej szkoły i usłyszą salwy śmiechu dochodzące z sali, to na pewno jest tam i Jose!

 Bradley Howe

Native speaker ze Stanów Zjednoczonych - bezcenne źródło wiedzy na wszelkie tematy związane ze swoim krajem oraz rozgrywek footballowych nie tylko w Europie:) Prowadzi bardzo ciekawe zajęcia, przede wszystkim konwersacje, podczas których potrafi zaskoczyć i rozbawić nawet orzy omawianiu trudniejszych tematów (nie tylko pod względem leksykalnym czy gramatycznym). Grono jego studentów (a z racji wyglądu- w szczególności studentek:)) stale się powiększa!

 Janusz Duszenko

 Niezwykle wymagający, jak na wykładowcę z 15-letnim stażem na Filologii Angielskiej w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej przystało. Kładzie duży nacisk na konwersację, świetnie przygotowuje do egzaminów, np FCE. Profesjonalista w każdym calu, świetny fachowiec, a do tego bardzo ciekawa osobowość; i takież prowadzi zajęcia, a jego uczniowie (zawsze świetnie przygotowani do lekcji:-)) choć często czują się wręcz przemaglowani podczas zajęć, bardzo Pana Janusza lubią, i wychodzi im to tylko na dobre!

Grażyna Malicka

Lekcje z Grażynką to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dzięki ciepłemu sposobowi bycia, przemiłemu charakterowi, poczuciu humoru oraz ogromnemu doświadczeniu w pracy i płnemu profesjonalizmowi, od lat jest niezwykle cenionym nauczycielem przede wszystkim w świdnickich liceach ale nie tylko, bo świetny kontakt ma też z dorosłymi oraz dziećmi. Kto raz był na zajęciach u Pani Grażyny, nie wyobraża już sobie mieć innego nauczyciela!

 Mariola Schab

 Mariola to świetny i renomowany nauczyciel z bardzo bogatym doświadczeniem zawodowym (wszystkie typy szkół państwowych, prywatne szkoły językowe), uczestniczący w większości międzynarodowych imprez w Świdnicy i okolicach (zazwyczaj jako ceniony tłumacz). Dużo podróżuje, wciąż wzbogacając wiedzę na temat krajów niemieckojęzycznych, w wyniku czego jej opowieści są wręcz pasjonujące, a dygresje językowo-kulturowe w trakcie zajęć czynią je jeszcze bardziej interesującymi. W swoim dorobku nauczycielskim ma nie tylko nauczyciela dyplomowanego, egzaminatora maturalnego, ale i organizację wycieczek zagranicznych i wymian uczniów licealnych. Mądra i ciekawa osoba, zwabieni sławą o tym, jak świetnie uczy, przyjeżdżają do niej na zajęcia kursanci aż z Legnicy!

 Ewa Skoruch

 Pani Ewa to wyjątkowa osoba i wspaniały nauczyciel. Wymagająca, prezentuje uczniom, niestety już rzadką w dzisiejszych czasach, postawę osoby konsekwentnej, pracowitej i dokładnej, a co za tym idzie, niedościgniony wzór dla wielu. Nie dość, że opanowała niezwykłą sztukę, jaką jest profesjonalna znajomość dwóch języków obcych - rosyjskiego i francuskiego, to uczy ich z ogromnym wyczuciem, wprawą i klasą, jaką może się od niej uczyć niejeden nauczyciel z mniejszym stażem w pracy i wykształceniem. Widać, że praca dla Pani Ewy, to jej pasja. Ogromne doświadczenie zawodowe; całe grono oddanych uczniów i absolwentów szczyci się tym, że uczy lub uczyła ich Pani Ewa!

 Dorota Rajtar

 Kolejny nasz urodzony nauczyciel, z pedagogicznymi umiejętnościami we krwi (i takimiż tradycjami w rodzinie). Wspaniała, pogodna i mądra osoba, przyciąga swoim ciepłem i poczuciem humoru. Język włoski pokochała będąc w Italii, a wynikiem jej wieloletniego tam pobytu jest umiejętne i efektywne krzewienie wiedzy o kraju i języku w całej Świdnicy. Z wykształcenia polonista, z powołania świetny lektor i pedagog. Nie ma chyba ucznia, z którym by się nie zaprzyjaźniła. Dziękujemy Ci, Dorotko, że wnosisz tyle ciepła i radości w naszą codzienność!

Jesus Capote

Z pochodzenia Kubańczyk, tę piękną wyspę porzucił dla swojej żony, świetnej aktorki, i od wielu lat mieszka w Jeleniej Górze. Świetny nauczyciel- otwarty, pogodny i ciepły, kocha uczyć i tym samym odwdzięczają mu się jego uczniowie, zarówno dzieci, jak i dorośli. Wrodzomy talent pedagogiczny łączy z bardzo szeroką wiedzą o świecie i krajach europejskich, w których rozsiana jest jego rodzina, a wszystko okraszone jest świetnym poczuciem humoru, ale i  skromnścią oraz profesjonalizmem.

Damian Przenzak

Już w młodym wieku udało mu się odnaleźć talent pedagogiczny, który z powodzeniem wykorzystuje na lekcjach tworząc bardzo miłą i przyjazną atmosferę. Wymagający, pilnuje uczniów powtarzając z nimi słówka na każdej lekcji, choć daleko mu do typowego belfra. Dzięki temu, jak i przemiłęj aparycji, grono jego studentów wciąż się powiększa.

Martyna Pałys

Do grona lektorów nie należy, ale bez niej nikt z nas nie poradziłby sobie. Układa grafik, przypomina o zmianach, udziela i przekazuje informacje, przyjmuje wpłaty, wypożycza książki, zamawia materiały do nauki dla Państwa, rozlicza płatności, a do tego codziennie przygotowuje pyszną kawkę, aby Państwu i nam milej się uczyło. Wszystkich wita ciepłym uśmiechem; miła, pomocna, kompetentna, skrupulatna i wesoła. Zarządza sekretariatem w iście profesjonalny sposób. Co byśmy bez naszej Martynki zrobili?!