Nasi lektorzy łączą doświadczenie zawodowe z ogromną radością i pasją, jaką jest dla nich wykonywana praca
Od roku 2008 zaufało nam już 550 osób!
Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania
Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, uczymy tylko w małych grupach lub indywidualnie
Uczymy ciekawie i efektywnie, dopasowując się do potrzeb i wymagań edukacyjnych każdego ucznia
LEKCJE INDYWIDUALNE LEKCJE GRUPOWE LEKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

LEKCJE INDYWIDUALNE:


 Przeznaczone są dla osób, które chcą nauczyć się języka obcego w możliwie najszybszym tempie. Uwaga lektora jest wtedy w 100% skoncentrowana na kursancie, jego potrzebach, celach i indywidualnym sposobie uczenia się. Lektor dostosowuje zagadnienia, tempo i metodę prowadzenia zajęć do Państwa, skupiając się tylko na tym, co wymaga przerobienia i/lub przećwiczenia, a nie na wszystkich obszarach języka obcego czy umiejętnościach w posługiwaniu się nim (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie), tak jak ma to miejsce w przypadku nauki w grupie, ponieważ rzadko się zdarza, by reszta kursantów miała takie same podstawy, preferencje i style nauki.

 Polecane szczególnie dla dorosłych, młodzieży lub dzieci dyslektycznych, mających problemy w nauce, nieśmiałych, z barierami przed nauką czy posługiwaniem się językiem obcym w praktyce, jak i też dla osób o specyficznych wymaganiach językowych (np język biznesowy, techniczny, medyczny) lub tych, które chcą przećwiczyć tylko konkretny aspekt językowy, albo znają język ogólny, a potrzebują opanować specyficzny obszar leksykalny.

 W przypadku zajęć indywidualnych, możliwe też jest zapisanie się tylko na parę zajęć, nie cały kurs, lub umówienie się na ruchome terminy zajęć, co jest istotne dla osób na przykład pracujących na zmiany lub często wyjeżdżających.

 

Zajęcia odbywają się codziennie

od poniedziałku do piątku

od godz. 8.00 do 20.00

:-)