Nasi lektorzy łączą doświadczenie zawodowe z ogromną radością i pasją, jaką jest dla nich wykonywana praca
Od roku 2008 zaufało nam już 550 osób!
Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania
Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, uczymy tylko w małych grupach lub indywidualnie
Uczymy ciekawie i efektywnie, dopasowując się do potrzeb i wymagań edukacyjnych każdego ucznia
LEKCJE INDYWIDUALNE LEKCJE GRUPOWE LEKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

LEKCJE GRUPOWE:


 Odbywają się w naszej szkole w małych grupach - od 2 do 6 osób. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że nauka w grupach takiej właśnie wielkości przynosi najkorzystniejsze rezultaty (zresztą teoria metodyki nauczania języka obcego podaje, iż najlepiej pracuje się w grupie 3 - 4 osobowej). Lektor jest wtedy w stanie dopilnować, czy każda osoba z grupy rozumie nowo poznany materiał i potrafi zastosować go w praktyce, co jest niezwykle ważne, szczególnie w przypadku dzieci, którym zdarza się nie informować nauczyciela, że mają jeszcze w jakimś obszarze językowym trudności. Ponadto, każdy z uczniów ma wystarczająco dużo czasu, aby na każdej lekcji swobodnie się wypowiedzieć, a przecież o to właśnie na zajęciach języka obcego chodzi.

 Taka ilość osób pozwala również na bardzo ciekawe poprowadzenie zajęć - można wprowadzić wszelkiego rodzaju aktywizujące gry i zabawy językowe (dla dzieci w szczególności, ale też dysponujemy świetnymi matriałami do nauki poprzez zabawę dla młodzieży i dorosłych!), które nie tylko sprawiają, iż zajęcia są niezwykle  ciekawe, ale i zwiększają efektywność nauki i ćwiczą umiejętności kursantów w zbliżonych do naturalnych warunkach - w rozmowie z osobami, dla których uczony język nie jest językiem ojczystym. Ma to potem odzwierciedlenie w swobodzie, a co za tym idzie i radości z posługiwania się językiem obcym w warunkach pozaszonych, na przykład na wakacjach.

 Ponadto, nasi 'grupowi' uczniowie spotykają się też ze względów towarzyskich :-) Na prawie każdych takich zajęciach jest bardzo wesoło, niejednokrotnie zza drzwi słychać salwy śmiechu, a z lekcji wychodzi się z uśmiechem od ucha do ucha! Tym bardziej nasze cotygodniowe zajęcia przypominają towarzyskie spotkania wakacyjne z obcokrajowcami. Zapraszamy serdecznie, bo warto łączyć przyjemne z pożytecznym!

 

Zajęcia odbywają się codziennie

od poniedziałku do piątku

od godz. 8.00 do 20.00

:-)