Nasi lektorzy łączą doświadczenie zawodowe z ogromną radością i pasją, jaką jest dla nich wykonywana praca
Od roku 2008 zaufało nam już 550 osób!
Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania
Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, uczymy tylko w małych grupach lub indywidualnie
Uczymy ciekawie i efektywnie, dopasowując się do potrzeb i wymagań edukacyjnych każdego ucznia
LEKCJE INDYWIDUALNE LEKCJE GRUPOWE LEKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

LEKCJE DLA NAJMŁODSZYCH:


 Uczymy dzieci w wieku od 3 do 6 lat, w specjalnie do tego przygotowanej sali. Zajęcia trwają 30 lub 45 minut, i odbywają się w grupach od 2 do 6 osób, lub indywidualnie. 

 W żadnej szkole dzieci w tym wieku nie wysiedzą w ławkach dla uczniów, gdyż potrzebują ruchu i zabawy do nauki. U nas mają to wszystko, a w zasadzie nasza sala przypomina domowy pokoik dziecięcy. Dywany ze wzorem w miasteczko, niska kanapa z poduchami, piłki do skakania, zabawki edukacyjne, pluszaki i książeczki na niskim - dostępnym dla każdego wzrostu - regale. To wszystko czyni naukę dużo bardziej przyjazną niż w zwykłej sali! 

 Oczywiście, jak to z dziećmi bywa, uczymy przez zabawę - gry, piosenki, rysowanki, układanki. Dzieci mają swoje kolorowe podręczniki, z których mogą powtarzać słowka i zwroty z lekcji wraz z rodzicami już w domu. Książki dobierane są tak, aby w domu można było słuchać piosenek i scenek z lekcji. Do podręcznika dołączona jest więc płyta CD lub adres strony internetowej, na których można też znaleźć dodatkowe ćwiczenia w formie gier i zabaw, będących świetną rodzinną rozrywką.

Jest tylko jeden minus lekcji dla najmłodszych w naszej szkole - dzieci nie chcą z nich wychodzić...